Jak działa aparat nakładkowy ClearCorrect?

Wystarczy niewielki nacisk wywierany w strategicznych miejscach i – co najważniejsze – w stały sposób. W naszych nakładkach zastosowaliśmy dwa innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wywieranie stałej, precyzyjnej siły: linię ich krawędzi i zastrzeżony trójwarstwowy materiał ClearQuartz™.

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania do prostowania zębów, nakładki ClearCorrect mogą być idealnym wyjściem. Nakładki ClearCorrect są wygodne, zdejmowalne, niemal niewidoczne, skuteczne i, co najważniejsze, nie zakłócają codziennego życia. Możesz jeść co chcesz, szczotkować i nitkować zęby jak zwykle, jednocześnie prostując zęby, a nikt nie zauważy, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

Aparat nakładkowy CleaeCorrect

Uśmiechy mają rozmaite kształty i rozmiary; to samo dotyczy wad zgryzu. Nakładki ClearCorrect umożliwiają wyprostowanie bardzo różnych rodzajów uśmiechu.
Firma Straumann Group jest firmą z branży stomatologicznej, obecną na całym świecie i słynącą z doskonałej jakości swoich produktów. W przypadku nakładek ClearCorrect włożyli całą swoją wiedzę i doświadczenie w opracowanie nakładek, które pokochasz.
Nakładki ClearCorrect są wykonane z wielowarstwowego plastiku medycznego, będącego efektem wielu lat badań i testów. W rezultacie uzyskano nakładki o wyjątkowej przejrzystości i trwałości, umożliwiające efektywne przemieszczanie zębów.

Adres

ul. Królowej Jadwigi 29
80-034 Gdańsk

Godziny pracy

Pon-Pt: 8:00-20:00
Sobota: Nieczynne

Finansowanie

Finansowanie usług medycznych Mediraty