Poznaj Nasz Zespół

Nasz starannie dobrany zespół zapewnia kompleksową pomoc w zakresie endodoncji, ortodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, leczenia zachowawczego, chirurgii oraz implantologii.

Irena Sulima

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 1998 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od 2009 roku właścicielka Gabinetów Stomatologicznych Sulident.
Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Z natury entuzjastka, poszukująca nowych wyzwań. W pracy ceni sobie przede wszystkim bezbolesne leczenie pacjentów, komfort psychiczny oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegów.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę na prestiżowych kursach i szkoleniach.
Wiodące dziedziny: stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, biofunkcjonalne leczenie zaburzeń okluzji (EFP)

Agnieszka Żmijewska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Z gabinetem Sulident związana od 10 lat. Bardzo doświadczony lekarz o spokojnym usposobieniu i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Przez lata wypracowała sobie liczne grono stałych pacjentów.
Wiodące dziedziny: ortodoncja, stomatologia zachowawcza, dziecięca i protetyka.

Joanna Sutkowska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Łagodne usposobienie i spokojny głos pomaga Pani doktor w odczarowaniu stereotypu, który towarzyszy zawodowi stomatologa. Duży nacisk stawia na wdrażanie nowych rozwiązań, spełnia się w pracy zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.
Wiodące dziedziny: stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, implantoprotetyka.

Mateusz Nowicki

lekarz stomatolog 

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyce oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach naukowych. Do każdego zabiegu podchodzi z dużym zaangażowaniem i rzetelnością. W przystępny sposób tłumaczy pacjentowi cały proces leczenia. Cechuje go profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Opanowanie i spokój Pana doktora pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta podczas niełatwych zabiegów chirurgicznych

Magdalena Kozak

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2013 roku związana z Gabinetem Sulident. Bardzo kompetentna oraz pogodna osoba. Zabiegi higienizacyjne u pani Magdy cechuje wysoki profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Monika Kędra

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna związana z Gabinetem Sulident od 2017 roku. Bardzo doświadczona, z pasją podchodzi do swojej pracy. Duży nacisk stawia na kształtowanie zdrowych nawyków u pacjentów poprzez regularne kontrole oraz odpowiednią higienę

Aleksandra Drabent

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, poszukująca nowych wyzwań, obecnie w trakcie nauki na kierunku technik dentystyczny. Cechuje ją duża wiedza merytoryczna oraz praktyczna. Bardzo zorganizowana, stawiająca wysokie wymagania sobie i innym. Świetne podejście do dużych i małych pacjentów. Doskonali swoje umiejętności w zabiegach higienizacji, wybielania oraz instruktażu higieny.

Monika Pietrzak

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, bardzo pogodna, koleżeńska, cechująca się w pracy wysokim profesjonalizmem. Służy wsparciem lekarzowi podczas niełatwych zabiegów stomatologicznych. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentami, jej spokój i opanowanie pozytywnie wpływają na atmosferę podczas pracy.

Mirela Olewnik

Recepcjonistka

Profesjonalna, opanowana, spokojna, zawsze chętna do pomocy. Pacjenci mogą liczyć na jej wsparcie przy ustalaniu terminu wizyty, przypominaniu o zaplanowanych kontrolach oraz w komunikacji z lekarzami.

Adres

ul. Królowej Jadwigi 29
80-034 Gdańsk

Godziny pracy

Pon-Pt: 9:00-20:00
Sobota: Nieczynne

Finansowanie

Finansowanie usług medycznych Mediraty