Poznaj Nasz Zespół

Nasz starannie dobrany zespół zapewnia kompleksową pomoc w zakresie endodoncji, ortodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, leczenia zachowawczego, chirurgii oraz implantologii.

Irena Sulima

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 1998 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od 2009 roku właścicielka Gabinetów Stomatologicznych Sulident.
Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Z natury entuzjastka, poszukująca nowych wyzwań. W pracy ceni sobie przede wszystkim bezbolesne leczenie pacjentów, komfort psychiczny oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegów.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę na prestiżowych kursach i szkoleniach.
Wiodące dziedziny: stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, biofunkcjonalne leczenie zaburzeń okluzji (EFP)

Agnieszka Żmijewska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Bardzo doświadczony lekarz o spokojnym usposobieniu i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Przez lata wypracowała sobie liczne grono stałych pacjentów.
Wiodące dziedziny: ortodoncja, stomatologia zachowawcza, dziecięca i protetyka.

Magdalena Mikietyńska

dr. n. med, specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Pani doktor posiada tytuł Specjalisty Protetyki Stomatologicznej potwierdzony zdanym z wyróżnieniem Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. W ramach pracy naukowej jest również wieloletnim pracownikiem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Technik Dentystycznych i Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia. Autorka licznych publikacji w wiodących czasopismach stomatologicznych oraz wykładowca na kursach i konferencjach z dziedziny protetyki. W jej dorobku znajduje się liczne grono zadowolonych pacjentów, u których Pani doktor wykonała kompleksowe leczenie protetyczne.
Bardzo rzeczowa, profesjonalna, do każdego pacjenta podchodzi z troską, zaangażowaniem
i uśmiechem.

W klinice Sulident zajmuje się leczeniem protetycznym, implantoprotetyką, kompleksową rekonstrukcją zgryzu oraz leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

Joanna Sutkowska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Łagodne usposobienie i spokojny głos pomaga Pani doktor w odczarowaniu stereotypu, który towarzyszy zawodowi stomatologa. Duży nacisk stawia na wdrażanie nowych rozwiązań, spełnia się w pracy zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.
Wiodące dziedziny: stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, implantoprotetyka.

Mateusz Nowicki

lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej  

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach naukowych. Do każdego zabiegu podchodzi z dużym zaangażowaniem i rzetelnością. W przystępny sposób tłumaczy pacjentowi cały proces leczenia. Cechuje go profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Opanowanie i spokój Pana doktora pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta podczas niełatwych zabiegów chirurgicznych

Adam Pióro

Lekarz dentysta implantolog

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Członek renomowanych polskich oraz zagranicznych organizacji, zrzeszających  ekspertów z dziedziny implantologii i chirurgii. Uczestnik ponad 100 kursów, seminariów oraz kongresów z zakresu różnych dziedzin stomatologii,
ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych procedur chirurgicznych, implantologicznych i implantoprotetycznych.  Pracując  na Oddziale Chirurgii Szczekowo- Twarzowej  w Szpitalu  Sw . Wincentego a Paulo w  Gdyni przeprowadzał skomplikowane zabiegi  chirurgiczne oraz ortognatyczne.

Obecnie organizuje i współprowadzi najlepsze w kraju kursy z chirurgii z takimi  światowymi sławami jak dr Marius Steigmann, dr Ricardo Kern i dr Frank Zastrow.

Doktor Adam Pióro podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, cechuje  go  profesjonalizm, pogoda ducha,  wysoka kultura osobista oraz empatyczne podejście do pacjenta. Niewątpliwym atutem doktora jest fakt, że skutecznie operuje przypadki bardzo wymagające. Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala panu doktorowi przeprowadzać w Clicica Sulident skomplikowane zabiegi  wszczepienia implantów zębowych wraz z całym procesem przygotowawczym , włączając zabiegi rozległych regeneracji kości i tkanek miękkich.

Wiesława Adamowicz

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Po ukończeniu studiów pani doktor swoją pasję odnalazła w endodoncji ( leczeniu kanałowym). W ramach kształcenia podyplomowego ukończyła Curriculum Endodontyczne, co umożliwiło  jej poszerzenie zakresu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności praktycznych z dziedziny endodoncji mikroskopowej. W pracy cechuje panią doktor duża precyzja, spokój i opanowanie.  Najczęściej stosuje  leczenia kanałowe  jednoseansowe, co miedzy innymi ogranicza stres pacjenta. Pacjenci w rękach pani doktor czują się bezpieczni oraz profesjonalnie zaopiekowani.

W klinice Sulident zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem.

Jan Młodzianowski

lekarz dentysta

Lekarz dentysta, ukończył wydział Lekarsko-Dentystyczy na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Z pasją zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chorobami przyzębia, leczeniem endodontycznym oraz protetyką. Każdy zabieg wykonuję używając mikroskopu stomatologicznego aby zachować precyzję i dokładnosc, którą tak ceni. Poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Posiada duże doświadczenia w stomatologii cyfrowej, która obecnie tak zmienia standardy pracy. W swoim zawodzie uważa, że poza najnowszymi technikami stomatologicznymi jakie stosuje ważne jest indywidualne podejście do pacjenta.

Jest aktywnym członkiem najważniejszych stowarzyszeń implantologicznych:
Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI nr 10/2018/1
Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
International Congress of Oral Implantologists ICOI.
Ukończył liczne kursy praktyczne i teoretyczne z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji prowadzone przez światowe autorytety.

Zakres wykonywanych zabiegów:
implantologia, chirurgia stomatologiczna
stomatologia estetyczna, korony porcelanowe, licówki
protetyka, endodoncja.

Aleksandra Sidoryk

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009r.
Pasjonatka precyzyjnego leczenia, stąd praca pod mikroskopem właściwie podczas każdego zabiegu.
Wiodąca dziedzina to odbudowy kompozytowe, bonding.
Z łatwością nawiązuje relacje z pacjentami.

Marcin Czarnecki

lekarz dentysta

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Zawsze uśmiechnięty i pełen energii z pozytywnym nastawienie podchodzi do najtrudniejszych przypadków leczenia stomatologicznego. Stale kształci swoje umiejętności na licznych kursach. Z pełnym profesjonalizmem leczy dorosłych i najmłodszych pacjentów Clinica Sulident.
Wiodące dziedziny: stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna.

Patrycja Cettler

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym. Na co dzień w Clinica Sulident zajmuję się endodoncją mikroskopową (leczenie pierwotne oraz powtórne), stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Cechuje ją podejście holistyczne do pacjenta, gdzie leczenie zawsze rozpoczyna się kompleksową diagnostyką. Dba o to, aby systematycznie podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać swoje umiejętności na szkoleniach zawodowych, zarówno dla zdrowia i komfortu pacjenta, jak i własnej satysfakcji zawodowej.

Magdalena Kozak

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2013 roku związana z Gabinetem Sulident. Bardzo kompetentna oraz pogodna osoba. Zabiegi higienizacyjne u pani Magdy cechuje wysoki profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Aleksandra Drabent

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, poszukująca nowych wyzwań, ukończony kierunek technik dentystyczny. Cechuje ją duża wiedza merytoryczna oraz praktyczna. Bardzo zorganizowana, stawiająca wysokie wymagania sobie i innym. Świetne podejście do dużych i małych pacjentów. Doskonali swoje umiejętności w zabiegach higienizacji, wybielania oraz instruktażu higieny.

Monika Pietrzak

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, bardzo pogodna, koleżeńska, cechująca się w pracy wysokim profesjonalizmem. Służy wsparciem lekarzowi podczas niełatwych zabiegów stomatologicznych. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentami, jej spokój i opanowanie pozytywnie wpływają na atmosferę podczas pracy.

Żaneta Zając

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, zawsze uśmiechnięta i wesoła, cechuje się dużym doświadczeniem. Podczas wizyt dba, o jak najlepszy komfort pacjenta, jej pozytywna energia sprawia, że wizyty są przyjemnością.

Emma Biketova

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Cechuje ją staranność i sumienność, oraz umiejętność skupienia się na wykonywanych czynnościach. Zawsze dba, o porządek i sterylność miejsca pracy.

Karolina Ostaszewska

rejestratorka stomatologiczna

Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, chętna do pomocy.

Justyna Świgoń

rejestratorka stomatologiczna

Pani Justyna jest osobą bardzo uprzejmą oraz kontaktową.

Adres

ul. Królowej Jadwigi 29
80-034 Gdańsk

Godziny pracy

Pon-Pt: 8:00-20:00
Sobota: Nieczynne

Finansowanie

Finansowanie usług medycznych Mediraty