+48 506 793 231 rejestracja@sulident.pl

Poznaj Nasz Zespół

Nasz starannie dobrany zespół zapewnia kompleksową pomoc w zakresie endodoncji, ortodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, leczenia zachowawczego, chirurgii oraz implantologii.

Irena Sulima

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 1998 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od 2009 roku właścicielka Gabinetów Stomatologicznych Sulident.
Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Z natury entuzjastka, poszukująca nowych wyzwań. W pracy ceni sobie przede wszystkim bezbolesne leczenie pacjentów, komfort psychiczny oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegów.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę na prestiżowych kursach i szkoleniach.
Wiodące dziedziny: stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, biofunkcjonalne leczenie zaburzeń okluzji (EFP)

Agnieszka Żmijewska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Z gabinetem Sulident związana od 10 lat. Bardzo doświadczony lekarz o spokojnym usposobieniu i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Przez lata wypracowała sobie liczne grono stałych pacjentów.
Wiodące dziedziny: ortodoncja, stomatologia zachowawcza, dziecięca i protetyka.

Natalia Wójtowicz

lekarz stomatolog 

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2007 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi, szczególne podejście ma w stosunku do małych pacjentów. Jest niezwykle pogodną, kontaktową osobą, dba o maksymalny komfort pacjenta podczas wizyt. Dużo energii wkłada w odbudowy estetyczne przednich zębów technikami minimalnie inwazyjnymi.
Ogromną pasją dr Natalii jest medycyna estetyczna oraz zabiegi z nią związane. Cały czas poszerza kwalifikacje zawodowe na kursach praktycznych oraz szkoleniach.

Joanna Sutkowska

lekarz stomatolog 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Łagodne usposobienie i spokojny głos pomaga Pani doktor w odczarowaniu stereotypu, który towarzyszy zawodowi stomatologa. Duży nacisk stawia na wdrażanie nowych rozwiązań, spełnia się w pracy zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.
Wiodące dziedziny: stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, implantoprotetyka.

Mateusz Nowicki

lekarz stomatolog 

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyce oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach naukowych. Do każdego zabiegu podchodzi z dużym zaangażowaniem i rzetelnością. W przystępny sposób tłumaczy pacjentowi cały proces leczenia. Cechuje go profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Opanowanie i spokój Pana doktora pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta podczas niełatwych zabiegów chirurgicznych

Magdalena Kozak

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2013 roku związana z Gabinetem Sulident. Bardzo kompetentna oraz pogodna osoba. Zabiegi higienizacyjne u pani Magdy cechuje wysoki profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Monika Kędra

Higienistka stomatologiczna 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna związana z Gabinetem Sulident od 2017 roku. Bardzo doświadczona, z pasją podchodzi do swojej pracy. Duży nacisk stawia na kształtowanie zdrowych nawyków u pacjentów poprzez regularne kontrole oraz odpowiednią higienę

Aleksandra Riberk

Higienistka stomatologiczna

Monika Pietrzak

Asystentka stomatologiczna

Mirela Olewnik

Recepcjonistka

Adres

ul. Królowej Jadwigi 29
80-034 Gdańsk

Godziny pracy

Pon-Pt: 9:00-20:00
Sobota: Nieczynne

Finansowanie

Finansowanie usług medycznych Mediraty